Mgr. Katarína Rosinová

Robím, čo ma napĺňa a to je:

  • speváčka ľudových piesní, 
  • riaditeľka Univerzity vedomého života, n. o.

Kontaktovať ma môžete tu:

Viac o mne a o tom, čo robím:

Môj život je vrúcne spätý s ľudovou piesňou. Zamilovala som si ju už v útlom veku, keď mi nad postieľkou spievali prastaré matere uspávanky. Učili ma riekanky a jednoduché piesne. Ako malé dievčatko som im sedávala na kolenách a počúvala ich. Ony mi vštepovali lásku k folklóru. Hoci sa z ich tváre dal vyčítať neľahký život, v ich duši sa skrývalo neobyčajne silné puto k rodnej zemi, k ľuďom, k životu, k piesni... Tieto pocity sa im podarilo preniesť aj na mňa. Naučili ma počúvať pieseň srdcom, spievať ju s láskou a spevom odovzdávať radosť ďalej.

Rada sa s Vami podelím o môj príbeh, porozprávam Vám o tom, čo pre mňa pieseň znamená, ako mi pomáha vedome pracovať so svojimi emóciami, ako dokáže liečiť moje boliestky, povzbudiť, ako z nej čerpám energiu a odovzdávam ju ďalej. A ešte radšej si s Vami zaspievam :-)

Pôsobím ako riaditeľka Univerzity vedomého života, n. o., ktorej poslaním je poskytovať vzdelávanie, tvoriť, rozvíjať, ochraňovať a obnovovať duchovné a kultúrne hodnoty nášho národa.

Univerzita vedomého života je alternatívnou formou vzdelávania, ktorá ľuďom pomáha objaviť svoje vlastné kvality, rozvinúť ich a naučiť sa s nimi pracovať tak, aby nám prinášali osoh.

Verím, že spoločne - každý sám za seba a všetci v jednote - tvoríme svet, v ktorom jedinečnost každého z nás, rešpekt, úcta k životu a radosť zo spoločného tvorenia sú prirodzenou súčasťou každodenného bytia.

Napíšte mi

Meno*
E-mail*:
Telefónne číslo:
Správa*