Aktívny člen

Drahý priateľ,

rozhodol si sa vstúpiť do Spoločenstva vedomého života ako aktívny člen. Oceňujeme, že sa pridávaš k tým, ktorí členstvo v našom spoločenstve verejne deklarujú aj vo svojej pracovnej aktivite. 

Veríme, že práve svojou prácou šíriš hodnoty pravdy, slobody, vernosti a podieľaš sa na tvorbe slobodnej spoločnosti založenej na vedomej spolupráci a podpore. Nám preto nič nebráni sa k Tebe hrdo hlásiť rovnako, ako sa Ty hrdo hlásiš k nám. 

Vytlač si preto súbor „Vyhlásenie člena“ a vyves ho na viditeľné miesto vo svojej prevádzke. Na základe Tvojej registrácie Ti bude poslané logo "v krivkách". Budeš ho môcť slobodne používať v celej svojej firemnej kultúre podľa vlastného uváženia. 

Po vyplnení registračného formulára Ti pošleme ďalšie informácie týkajúce sa aktívneho členstva v Spoločenstve vedomého života. Vytvoríme Ti profil člena na webovej stránke spoločenstva, kde bude na Teba uvedený kontakt, ako aj priamy odkaz na Tvoju webovú stránku.

Pochopiteľne, budeš automaticky informovaný o všetkých aktivitách spoločenstva, podporných programoch a projektoch, ktoré v spoločenstve budú vznikať. Tvoj príchod do spoločenstva zaznamenajú aj ostatní členovia automaticky. Veríme, že sa pre nás začína nová forma obohacujúcej spolupráce s Tebou. Ďakujeme Ti za podporu a tešíme sa na Teba.

Registračný formulár do Spoločenstva vedomého života (aktívny člen)

Meno:
Priezvisko:
Obchodné/umelecké meno:
Telefón:
E-mail:
Web:
Facebook:

Vyber si niektorú/é z činností, ktoré ťa vystihujú:

Celostné uzdravenie

Čarovanie so silami

Zákony bytia myslenia a procesu poznania

OstatnéAk si nenašiel činnosť, ktorá by Ťa vystihovala, napíš ju sem:
Napíš bližšie informácie o sebe, čo robíš, Tvoj príbeh:
Alebo pošli ako súbor ".doc, .pdf, .txt"
  Tvoja fotografia:
   Iné súbory, foto priestorov, produktov, iné...:

    Bližšie informácie o podmienkach členstva Ti prídu po vyplnení registračného formulára.

    Dokument "Vyhlásenie člena" na stiahnutie:

    Vyhlasenie-clena.pdf